Polska rzeczywistość

WOSP-CALYM SERCEM Z JURKIEM

TRAGEDIA DO,KTÓREJ BY NIE DOSZŁO

Udało się….tak im się udało….Dobrze wiecie komu.Lata dazyli by zniszczyć WOSP.W tym przedewszystkim Jurka.W ostatnim czasie przechodzili sami siebie z nagonką na akcje i tego człowieka.Wmawiali ludzia,że Jurek okrada ludzi.Także,że ta zbiorka to zło.I szatan macza w tym palce.Choć sami kradną i są samym złem-niszczący wszystko na swojej drodze.

Jak wiadomo na świecie ludzi- podatnych na manipulacje jest woelu.Do tego sporo osób ma jakieś formy zaburzeń psychicznych.Więc nie oskarżając nikogo o bezpośrednie namowienie człowieka,który zabił Prezydenta Gdańska-lecz mogę stwierdzić,że ogólnie swoim zachowaniem PiS jak i Kościół przyczynil się do tej tragedii.Ryjac ludzia beret.Wmawiajac zło itp.spowodawali i to pewnie u niejednego człowieka ogromną nienawiść do WOSP.Pewnie nie jednemu człowiekowi przez ich ,opinie’ przeszło przez myśl coś bardzo złego….U niektórych myślą pozostanie.Lecz niestety są ludzie,którzy myśl i nienawiść wprowadzają w czyn…

I o to mamy dowód.Śmierć Pana Pawła Adamowicza jest rezultatem siania nienawisci i buntowania narodu przez PiS jak i Kościół.I moim zdaniem jest to czarno na białym logiczne….

OSKARŻAJĄ WOSP I JURKA 

O to,że oni sieją nienawiść.I przez nich doszło do tego.Tylko dlaczego to nie ktoś z osób wspierających WOSP zaatakował-kogoś z fanatyków PiS?Czy nie zabił jakiegoś księdza?Tylko na odwrót?Na finale WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY doszło do zbrodni.I zaatakowany został człowiek,który wspierał WOSP i był całym sercem za nimi????

Ja się pytam tych,którzy uważają,że to wina WOSP???

I dlaczego nie wolontariusz przykładowo,a Prezydent miasta???Tu logiczne:jak atakować to jak najwyższy szczebel.Ten,który jest jak najbliżej z nienawidzonego celu.W tej sytuacji WOSP i Jurka.

Facet nasluchal się tych chorych oszczerstw i wmawiania,że dając na WOSP to wspierasz szatana i macie rezultaty!!!Od lat skrupulatnie dążyli by zniszczyć fundację.W ostatnim czasie szli na całość.Obserwowalam i czytałam…..i ma o to swój finał…udało im się.Doprowadzili do tragedii.I osiągnęli cel-Jurek zrezygnował<kliknij>!!!!

Tyle lat!!!27!!!I nic takiego się nie wydarzyło,a tu po tej strasznej nagonce-taka tragedia.Co zbieg okoliczności???Nie wydaje mi się.Za dużo w tym logiki jak i spójności.

Co się działo przed i co się dzieje po…Jak ja czytam jak fanatycy PiS życzą śmierci innym.Jak cieszą się z tej tragedii…I ktoś śmie powiedzieć,że WOSP buntuje i sieje nienawiść???To czemu nie jest na odwrót??Dlaczego to fani kościoła i tej partii tak piszą???

W POLSCE PANUJE WOJNA

Można to co się dzieje mianowac nazwą ,WOJNY DOMOWEJ’.Może nie krwawej….choć nie do końca.Lecz rzezni niema,ale Polska jest podzielona.Są grozby,butowanie i dawanie fałszywych wiadomości.To co się dzieje w internecie,co piszą w gazetach-to jest wojna!!!Tyle,że słowna.Choć w czyn powoli przechodzi…..

PiS i Kościół wprowadza tylko zaoazy i nakazy.Do tego szczuje ludzi.Wmawia bzdury i pierdoly obiecuje.W Polsce jest coraz gorzej.I jak tak dalej pójdzie to Pana z Prezesa mianujemy dyktatorem.Bo on z dnia na dzień nim się staje.Ludzie jak zaslepieni tego nie widza…..a on czerpie z tych maniaków siłę coraz większa…I niszczy,niszczy i tak w kółko.

WALKA O JURKA

Naród,a napewno jego większą część się jedniczy i chwała szczęściu stają za Jurkiem.Chcą jego powrotu.Jest petycja w tej sprawie.Nie wiem ile ma ona w sobie praw i mocy,ale jest.Ludzie walczą!!!Widać,że część jeszcze coś widzi.

Ten człowiek jednoczyl większość lidzi w kraju,a także wiele na świecie.Robi coś pięknego.Niestety PiS na odwrót….niszczy i dzieli kraj!!!

Z WYRAZAMI SZACUNKU S.P PAWLOWI ADAMOWICZOWI-NIECH ŚPI W SPOKOJU🍀

Zapraszam również na:

PSYCHOLOGIA I POMOC

LECZENIE RAKA W POLSCE

RZĄD WYRZUCA PIENIĄDZE W BŁOTO

 

 

Jestem 28 letnia optymistką pomimo,że życie daje mi nie źle popalić.Interesuję się muzyką rock i metal,zwierzętami,fotografią i kocham czytać książki,zwłaszcza horrory

3 komentarze

  • Marek Himen

    Tak jest.Tylko zamet PiS wprowadzil i nienawiść.Nawet coś takiego pięknego jak WOSP zniszczyli!!!Jak widzę pana Ka…..prezesy to ni niedobrze się robi!!Takie nuc zero a tak potrafila kraj podzielić.

  • Master MLS

    To nie powinno sie zdarzyc. Nie w ten dzien. Nie w dzien WOSP. Nie powinno sie zdarzyc nigdy! Pawel Adamowicz, prezydent Gdanska, zostal raniony nozem na scenie gdanskiego Finalu WOSP. Calym soba, calym sercem jestem z nim i sztabem gdanskich lekarzy, ktorzy ratuja jego zycie. Nie wierze, ze ten przepiekny dzien, dzien Finalu WOSP, moze miec tak okropny koniec.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: